Locatie en speeltijden

Locatie:
      Sporthal de Stigt
      Kapelstraat 100 te Uden

  Wedstrijd op zaterdag
    Sporthal Udens College
              sector HAVO/VWO
    Schepenhoek 101
    5403 GA Uden
              Kaart

Speeltijden:
      Bad-Mini-ton
      Jeugd
      Senioren

Jeugd badminton op park Hoeven
Jeugdteam kampioen
Pannenkoeken op de Baggemert
Sinterklaasfeest voor de Jeugd
Einde seizoen Jeugd

Dorpencompetitie  wedstrijden seizoen 2021-2022

Dit is een overzicht van de Dorpencompetitie wedstrijden van BC Slamis.

Slamis DC1 Poule A    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
28-11-2021  St Anthonis 1  Slamis 1    Elja van den Broek
8-12-2021  Boxmeer 1  Slamis 1    Eveliene Schimmel
 31-5-2022
 Slamis 1  St Anthonis 1   Jochem Rietbergen 
31-3-2022  Slamis 1  Boxmeer 1 10-6 Corné Timmers 
27-1-2022  Cuijk 1  Slamis 1    
3-2-2022  Slamis 1  Grave 1 10-8  
17-2-2022  Cuijk 2  Slamis 1 10-5  
24-2-2022  Slamis 1  Cuijk 1 12-7  
15-3-2022   Slamis 1  Cuijk 2 9-7  
24-3-2022  Grave 1  Slamis 1 4-13  
         
Slamis DC2 Poule B  
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
19-10-2021 Slamis 2 Grave 2 10-7 Marja Timmers
9-11-2021 Slamis 2 Volkel 1 8-7 Mijntje Mirande
7-4-2022 Grave 2 Slamis 2 6-11 Pascal Michels
24-3-2022 Slamis 2 Mill 1 6-8  Tycho van Dijk
28-4-2022 Volkel 1 Slamis 2 8-8 Jos van der Zande
31-1-2022 Mill 1 Slamis 2 11-5  
22-2-2022 Oss 1 Slamis 2 11-5  
24-5-2022 Slamis 2 Oss 1    
         
Slamis DC3 Poule C    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
13-10-2021 Boxmeer 2 Slamis 3 12-3  Marieke Nijhof
11-11-2021 Haps 1 Slamis 3 9-6  Silvia van den Hanenberg
4-4-2022 Mill 2 Slamis 3 11-6 Hanna Oonincx 
3-5-2022 Slamis 3 Haps 1 4-12 Henny van den Elzen 
14-4-2022 Slamis 3 Mill 2 10-8 Joos van Hees 
3-2-2022 Grave 3 Slamis 3 9-9 Tjietse Sanders 
15-2-2022 Slamis 3 Boxmeer 2 5-10  
10-5-2022 Slamis 3 Grave 3 12-6  
         
Slamis DC4 Poule D    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
Vervalt Oeffelt 1 Slamis 4    Michelle van de Pavert
22-3-2022  Slamis 4 Grave 4 14-0 Lindi Pennings 
Vervalt Slamis 4 Cuijk 3   Alexander van Dam 
5-4-2022 Slamis 5 Slamis 4   Willem Putman 
15-3-2022 Slamis 4 Slamis 5 12-4  
26-4-2022 Slamis 4 Oeffelt 2 11-6  
6-4-2022 Oeffelt 2 Slamis 4 6-11  
Vervalt Slamis 4 Oeffelt 1    
Vervalt Cuijk 3 Slamis 4    
24-2-2022 Grave 4 Slamis 4 1-14  
         
Slamis DC5 Poule D    
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
14-10-2021 Slamis 5 Oeffelt 2 9-10  Marjan Schoneveld
Vervalt Slamis 5 Oeffelt 1   Anette Lamers 
18-11-2021 Grave 4 Slamis 5 5-11 Demi van den Akker 
19-4-2022 Slamis 5 Slamis 4 5-10 Erik Lammers 
15-3-2022 Slamis 4 Slamis 5 12-4 Gied Willems 
Vervalt Oeffelt 1 Slamis 5    
Vervalt Slamis 5 Cuijk 3    
17-2-2022 Slamis 5 Grave 4 11-7  
Vervalt Cuijk 3 Slamis 5    
23-3-2022 Oeffelt 2 Slamis 5 11-5  
         
Slamis DC6 Poule E
Datum Thuis Uit Uitslag  Team
8-3-2022 Slamis 6 Boxmeer 3 6-12 Willeke Vriens
20-3-2022 Boxmeer 3 Slamis 6 6-9 Janske Croijmans
29-3-2022 Slamis 6 St Anthonis 2 6-8 Danny Sanders
6-5-2022 St Anthonis 2 Slamis 6 7-9 Remco van Teeffelen
20-4-2022 St Anthonis 3 Slamis 6    
26-4-2022 Slamis 6 Cuijk 4 8-7  
5-5-2022 Slamis 6 St Anthonis 3 12-6  
12-5-2022 Cuijk 4 Slamis 6 6-9